0 800 301 555

Смарт-карти: де оформити та як користуватися

 • Смарт-карти: де оформити та як користуватися

  Ми вже розповідали, як оптимізувати витрати за допомогою паливних талонів. Крім них мережа АЗК KLO пропонує такий інструмент, як смарт-карти. Розглянемо, чим вони відрізняються від талонів та якими бувають.

  Паливні картки ‒ це спосіб безготівкових розрахунків за пальне. За своєю функцією смарт-карти схожі на банківські, проте «валютою» у цьому випадку виступає не гривня, а пальне. Тобто, карту ви поповнюєте не грошима, а літрами. Цей формат зручний, бо дозволяє фіксувати обсяг пального на картці за поточними цінами. І якщо вартість на АЗС піде вгору, ви все одно зможете залити вже придбаний за старою ціною об`єм.

  Всі смарт-картки передбачають багаторазове використання. Паливні ж талони, навпаки, одноразові. Після заправки по талонах треба оформлювати нові.  А картку можна оперативно поповнювати, збільшуючи балансі. Ще одна перевага - захист. Аналогія як і з готівкою та банківськими картками. Втрачений талон неможливо відновити. Втрачену карту достатньо заблокувати за телефоном гарячої лінії і потім перевипустити. Літровий чи гривневий баланс залишиться на гаманці. Також неможливо розрахуватись карткою, не знаючи PIN-коду. Тож для сторонніх осіб ваші кошти та літри недоступні.

  На смарт-картках можна через особистий кабінет встановлювати PIN-код, фіксовану витрату пального для кожного водія чи автівки, переглядати обороти витрат пального,  — облік автоматизовано.

  Картки з паливним гаманцем працюють на всіх АЗС мережі KLO. Також є картки з гривневим балансом. Вони приймаються по всій Україні в мережах партнерів: Shell, WOG, Socar та інших ‒ загалом понад 680 АЗС. Пальне за ними відпускається за ціною на момент заправки.

  Щоб термін дії по вашій смарт-картці не вийшов, нею треба хоча б раз на півроку розрахуватися.

  Смарт-карти можуть оформлювати як фізичні, так і юридичні особи.

  Замовити паливні картки та отримати консультацію можна в київському офісі KLO за адресою: вул. М.Трублаїні, 1-Б. Телефон (044) 496-31-56

   

  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами