0 800 301 555

Паливні талони KLO — інструмент планування витрат

 • Паливні талони KLO — інструмент планування витрат

  Планування витрат — надійний спосіб страхування від ризиків та прогнозованого бюджетування. І для планування витрат на пальне компанії KLO надає такий інструмент як паливні талони. Для чого вони потрібні? Де їх купувати та як обмінювати на пальне? Розповідаємо.

  Що таке паливні талони KLO?

  Це бланк дозволу, який підтверджує право покупця отримати попередньо сплачене пальне. Простими словами, ви платите сьогодні за фіксованою ціною, а заправляєтесь в майбутньому. І зростання ціни для вас вже не має жодного значення! Ви надаєте талон на заправці, а до вашого бензобаку заллють ту кількість пального, яка відповідає номіналу талона.

  Чи захищені паливні талони від підробки?

  Так, звичайно. Бланки паливних талонів мають кілька ступенів захисту. Їх зроблено зі спеціального паперу з нанесенням голограм, водяних знаків та фарби, яка світиться в ультрафіолетовому світлі. Справжній талон KLO не поступається за ступенями захисту навіть грошовим купюрам.

  Який термін придатності у паливних талонів?

  Термін придатності паливних талонів KLO рік. Про це ми розповідаємо під час продажу, фіксуючи термін дії у договорі в день купівлі. Якщо термін дії талонів збіг,  зверніться до відділу продажу паливних талонів з документами, що підтверджують купівлю. Ви зможете оформити повернення та отримати нові талони за новою ціною, або повернути кошти.

  Саме через термін придатності купівля талонів “з рук” є ризикованою. На самому талоні цю дату не вказано, і без договору ви не зможете про неї дізнатися. Без договору і документів про оплату замінити прострочені талони неможливо. Тож, будьте пильними недобросовісні ділки продадуть вам талони із значною знижкою, але перевірити їх термін придатності ви не зможете. А наші працівники на заправці не відпустять вам пальне за простроченими талонами.

  Де купити паливні талони KLO?

  Паливні талони KLO реалізує виключно у відділі продаж талонів в Києві за адресою вул. М.Трублаїні, 1Б. Звертайтесь безпосередньо до відділу або телефонуйте за телефон (044) 494-31-11 і наші спеціалісти нададуть вам вичерпні консультації по всіх питаннях з придбання талонів. Будь-які інші варіанти це невиправданий ризик втратити свої кошти.

  Коротко підсумовуючи, паливні талони це надійний спосіб планувати свої витрати на пальне. Головне купуйте їх безпосередньо у відділі продажів KLO та уникайте купівлі через інші канали.

   
  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами