0 800 301 555

Покорителька Евересту Ірина Галай встановить прапор KLO на четвертій вершині світу

 • Покорителька Евересту Ірина Галай встановить прапор KLO на четвертій вершині світу

  Столична мережа АЗК KLO підтримає Ірину Галай в експедиції на висоту у 8516 м.  

   

   

   

   

   

   

   

   

  Ірина Галай, яка в травні 2016 року першою з українок піднялась на Еверест, вже на початку квітня розпочне нове рекордне сходження. Ірина у складі української команди планує піднятися на гору Лходзе (8 516 метрів – четверта за висотою вершина світу), без кисневої маски. Якщо завдання буде виконано, це буде перше для українських жінок безкисневе сходження в гірську «зону смерті», яка починається після 8000 метрів.

  Столична мережа АЗК KLO вирішила підтримати Ірину у досягненні такої зухвалої мети.  

  «Високі цілі, що допомагають світові краще пізнати Україну – безцінні, тому підтримка українських спортсменів – один з основних напрямків у полі корпоративної соціальної відповідальності компанії KLO вже декілька років. Цього року ми вирішили допомогти Ірині, оскільки те, що вона робить, це виклик і це на межі людських можливостей. Такий авантюризм разом з довгою кропіткою підготовкою достойні поваги та захоплення», – пояснила Анна Самойленко, PR-директор мережі АЗС KLO.  


  Лходзе – вершина в Гімалаях, яка знаходиться на кордоні Китаю та Непалу в гірському хребті Махалангур-Гімал. Це найвищий гірський хребет світу, до якого входить Джомолунгма (8848 м), Лходзе (8 516 м), Макалу (8 481 м) та Чо-Ойю (8201 м).

  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами