0 800 301 555

На KLO відкрили перший в Україні МакДональдз на АЗС

 • На KLO відкрили перший в Україні МакДональдз на АЗС

  3 жовтня розпочав роботу перший в Україні ресторан МакДональдз на території автозаправного комплексу. Спільний об’єкт розташовано за адресою: м. Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 2.

  Відкриття МакДональдз на території автозаправного комплексу – це нововведення для мережі в Україні. При цьому такий формат вже користується популярністю в багатьох країнах, адже є зручним для клієнтів: заїжджаючи на АЗС, вони відразу ж можуть відпочити, перекусити у МакДональдз, чи захопити їжу на МакДрайв.

  «Ми реалізували цей проект в рамках глобальної програми корпорації МакДональдз - «Масштаб задля добра». Один з її важливих напрямків – створення енергоефективних ресторанів та запровадження інноваційних рішень. На сьогодні вже у більшості наших закладах обігрів та освітлення приміщень здійснюється виключно з використанням енергоефективного обладнання. Цього разу ми залучили альтернативний вид енергії – сонячне випромінювання. Для цього на даху ресторану встановлено майже 100 сонячних панелей. Завдяки отриманій сонячній енергії, ми зможемо заощаджувати до 25% електроенергії в сонячний період року», - повідомив генеральний директор компанії МакДональдз в Україні, Гжегож Хмелярський.

  «Комфорт клієнтів – це пріоритет для нас, і подібний формат співпраці з МакДональдз надає нам більше можливостей для реалізації бажань клієнтів. Також для KLO є дуже близькою тема відновлюваної енергії – ми встановлюємо на своїх АЗК сонячні електростанції, геліосистеми та альтернативні джерела теплової енергії вже 10 років, і приємно вражені, що МакДональдз також розподіляє такі цінності. Ми пишаємось, що цей об’єкт є втіленням прогресивних тенденцій, крім того він унікальний. Ми запросили десятьох найкращих українських графіті-художників, мурали яких ви бачите у Києві. І вони перетворили прилеглу територію АЗС на справжній витвір мистецтва. Роботи ще тривають – наприкінці жовтня ми будемо раді презентувати завершений арт-об’єкт», – розповів В’ячеслав Стешенко, співвласник мережі АЗК KLO.  

  Мурал на КЛО

  Макдональдс на КЛО

  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами