0 800 301 555

Мережа АЗС KLO презентує пальне Shebel виробництва Шебелинського НПЗ

 • Мережа АЗС KLO презентує пальне Shebel виробництва Шебелинського НПЗ

  Бензин А-92 виробництва Шебелинського НПЗ вже можна заправити у столичній мережі. LPG та бензин А-95 будуть додані до асортименту KLO до кінця 2018 року.

  «Компанія KLO працює для українських водіїв вже більше 20 років. Ми допомагаєм нашим клієнтам у вирішенні повсякденних завдань, і тому завжди прагнемо надати їм якісні продукти та достойний сервіс. Після серії технологічних експертиз, ми прийняли рішення з 1 січня 2018 року продавати у мережі АЗС KLO бензин А-92 виробництва Шебелинського НПЗ. Наразі ми готові суттєво розширити співпрацю – до кінця 2018 року асортимент пального у мережі АЗС KLO доповнить бензин А-95, а також газ виробництва Шебелинського НПЗ», – заявив комерційний директор та співвласник мережі АЗС KLO В’ячеслав Стешенко під час презентації бренду Shebel.

  Шебелинський нафтопереробний завод з 2018 року повністю перейшов на випуск нафтопродуктів стандарту Євро-5, які за своїми технічними, експлуатаційними та екологічними характеристиками не поступаються закордонним аналогам. Переходу на стандарти Євро-5 передувала більш як дворічна підготовка: значні інвестиції були направлені у ремонт, заміну та модернізацію обладнання, навчання персоналу, оптимізацію операційних процесів. Паралельно велася кропітка робота по налагодженню системи збуту готової продукції.

  «Ми ставимо собі за мету увійти як постачальник пального у основні мережі АЗС, щоб кожен український водій мав вибір: імпортним пальним йому заправлятися чи такої ж самої якості вітчизняним. Нашу продукцію уже добре знають споживачі східних регіонів, а відтепер, завдяки співпраці з KLO, нарешті і столичні водії можуть переконатися у відмінній якості Shebel», - наголосив Сергій Федоренко, директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування», одним зі структурних підрозділів якого є Шебелинський НПЗ.


  Довідка

  • Столична мережа автозаправних комплексів KLO була заснована у 1995 році. На сьогодні мережа налічує 62 АЗК із власними ресторанами, магазинами, кафе, мийками у столичному регіоні. Компанія є лідером серед операторів паливного ринку в галузі розвитку альтернативних джерел енергії. KLO активно підтримує громадські організації у питаннях навколишнього середовища, розвитку спорту, волонтерських програм. 
  • Шебелинський НПЗ (Shebel) – структурний підрозділ ПАТ «Укргазвидобування», один з двох нині діючих нафтопереробних заводів в Україні. Завод веде свою історію з 1956 року. У 2015-2017 роках було реалізовано ряд проектів з реконструкції та модернізації заводу, завдяки чому вдалося здійснити перехід на випуск продукції виключно стандарту Євро 5. У березні 2018 року було презентовано бренд заводу – Shebel.

  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами