0 800 301 555

Мережа АЗК KLO продовжує співпрацю з ФК «Динамо»

 • Мережа АЗК KLO продовжує співпрацю з ФК «Динамо»

  Мережа АЗК KLO залишається енергетичним партнером футбольного клубу «Динамо» Київ. Сторони домовились про пролонгацію контракту на третій рік партнерства.  

   

   

   

   

   

   

   

  За умовами угоди, відвідувачі АЗК отримують приємні бонуси від найтитулованішого клубу України – квитки на матчі, знижки на клубну атрибутику. На АЗС можна придбати офіційну сувенірну продукцію київського «Динамо», а гравці клубу беруть активну участь у рекламних заходах KLO. До нового сезону партнери готують чимало сюрпризів та акцій для вболівальників.

  В'ячеслав Стешенко, співвласник мережі АЗК KLO

  «Зараз ми спостерігаємо, як будується нова, молода команда. Сезон, який завершився, показав, що будується вона успішно Особливо приємно спостерігати, що у першій команді зараз велика кількість вихованців клубної академії. Окрім того, що це українці, багато з них ще й кияни, усі вони справжні динамівці. Ми самі є київською компанією, тому не можемо не радіти, що така команда зараз будується. З оптимізмом дивимося у третій сезон нашого партнерства, віримо, що він принесе нам ще яскравіші результати». 

   Ігор Суркіс, президент ФК «Динамо»​

  «Ми вже давно є не просто партнерами, а хорошими друзями. Дуже важливо, що така відома компанія, яка добре зарекомендувала себе на ринку, підтримує київське «Динамо». Наші клубні машини завжди заправлені, у тому числі клубні автобуси, як основної команди, так і дитячих. Ми тільки раді таким партнерам, які щиро вболівають за київське «Динамо». Крім усього іншого, це підтримка клубу в певному сегменті, завдяки чому клуб може витрачати більше коштів на інші потреби. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися й надалі. Наші партнери люблять футбол, завжди присутні на матчах київського «Динамо», уболівають, а для нас це найголовніше!»

  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами