0 800 301 555

KLO змінює тарифікацію на зарядку електромобілів

 • KLO змінює тарифікацію на зарядку електромобілів

  Мережа АЗС KLO впроваджує диференційний підхід до тарифікації електромобілів.

  Додаток OnCharge, через який здійснюється зарядка у мережі АЗС KLO, було допрацьовано – тепер система індивідуалізована, а вартість хвилини підзарядки залежить від потужності інвертора електромобіля.

  Зарядка активується з допомогою додатку OnCharge. Його можна встановити заздалегідь, або відсканувати смартфоном QR-код на корпусі зарядної станції та завантажити на місці.  Далі на мапі у додатку обираєте станцію, підключаєте кабель до електромобіля, натискаєте кнопку «Розпочати зарядку». Весь процес зарядки відображатиметься на екрані вашого смартфону. По завершенні зарядки ви отримаєте повідомлення на ваш смартфон.

  Зарядні станції встановлені на 9 великих АЗК у Києві та передмісті, вироблені іспанською компанією Circontrol, а їхня потужність складає 7 та 22 кВт. Обладнання працює з інтерфейсом європейського стандарту Mannekes (Type 2), є адаптери під японський стандарт J1772.

  Компанія KLO і надалі планує розвивати мережу зарядок для електромобілів відповідно до вимог ринку та впроваджувати новації e-mobility.

  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами