0 800 301 555

KLO вводить білінг для електрозарядок

 • KLO вводить білінг для електрозарядок

  Зарядні станції для електромобілів у мережі АЗК KLO переходять у режим комерційної експлуатації.  

   

   

   

   

   

   

   

   

  Мережа АЗК KLO завершила період тестової експлуатації зарядних станцій для електромобілів та переводить послугу на платну основу. Вартість користування – 0,75 грн за хвилину. Зарядні станції встановлені на 9 великих АЗК у Києві та передмісті, вироблені іспанською компанією Circontrol, а їхня потужність складає 7 та 22 кВт. Обладнання працює з інтерфейсом європейського стандарту Mannekes (Type 2), а за необхідності можна попросити адаптери під японський стандарт J1772.

  Що включає послуга підзарядки електромобілю:

  • стоянка під охороною
  • простота підключення
  • перегляд зайнятості зарядки
  • можливість швидкої оплати через додаток
  • відсутність прихованих платежів

  Як скористатись послугою зарядки?

  Зарядка активується з допомогою додатку OnCharge. Його можна встановити заздалегідь, або відсканувати смартфоном QR-код на корпусі зарядної станції та завантажити на місці.  Далі на мапі у додатку обираєте станцію, підключаєте кабель до електромобіля, натискаєте кнопку START. Весь процес зарядки відображатиметься на екрані вашого смартфону.

  Компанія KLO і надалі планує розвивати мережу зарядок для електромобілів відповідно до вимог ринку.


  ДОВІДКА

  • Турботою про власників електромобілів інновації KLO в енергетиці не обмежуються – компанія однією з перших в Україні почала встановлювати на своїх АЗК сонячні панелі для забезпечення електроживленням та тепловою енергією. Фотоелектричні елементи та геліосистеми дозволяють частково відмовитись від зовнішніх джерел енергії та використовувати менше газу на підігрів води.
  • Відповідно дослідження Міжнародного енергетичного агентства IEA, у період з 2015 по 2017 роки кількість електромобілів у світі подвоїлась та перевищила 2 мільйони одиниць. Безперечно, темпи виробництва електромобілів будуть тільки зростати – наразі основною перепоною є їхня висока вартість, втім найближчим часом у ЄС та Китаї будуть введені в експлуатацію декілька найкрупніших заводів з виробництва акумуляторних батарей, внаслідок чого ціна екологічно чистих машин почне поступово зменшуватись і зрівняється з бензиновими та дизельними аналогами вже за 10 років. Як результат, до 2020 року експерти прогнозують як мінімум 9 мільйонів електромобілів, а до 2025 року їх буде від 40 до 70 мільйонів.
  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами