0 800 301 555

KLO розвиває мережу електрозарядних станцій на своїх автозаправних комплексах

 • KLO розвиває мережу електрозарядних станцій на своїх автозаправних комплексах

  Мережа АЗС KLO уважно слідкує за стрімким ростом популярності електромобілів в Україні та встановлює на території своїх комплексів зарядні станції. Наразі станції працюють у тестовому режимі й кожен може зарядити свій електромобіль безкоштовно.

  Зі збільшенням електромобілів на дорогах все більш помітним стає неготовність інфраструктури в Україні, перш за все зарядних станцій. Останнім часом їх встановлюють на парковках торгових та офісних центрів, готелів, ресторанів, але для задоволення попиту та зарядок без черг та запису цього недостатньою. До того ж, деякі імпортери електромобілів в Україну відкривають доступ до своїх станцій тільки своїм клієнтам.

  KLO робить навпаки. Відкидаючи дискримінацію за місцем покупки автомобіля та наявністю у ньому бензобаку, компанія рада вітати всіх своїх клієнтів, тому поряд з традиційними паливними колонками на наших автозаправних комплексах з’являються зарядні станції виробництва іспанської компанії Circontrol. Станції потужністю 7 и 22 кВт вже працюють на крупних АЗК, для зарядки необхідно звернутись до персоналу – в операторів є карта, що вмикає зарядку, та перехідники, в тому числі й для популярного у нас Nissan Leaf. Послуга є безкоштовною, а оскільки для зарядки електромобіля потрібно більше часу, ніж на заправку повного баку автомобіля, водій та пасажири встигнуть пообідати у «Борщ-кафе», чий борщ оцінений Інститутом споживчих експертиз у максимальні 10 балів.

  Наразі компанія KLO встановила вже 9 зарядних станцій у Києві та у передмісті. У майбутньому мережа буде розвиватись відповідно до потреб ринку. Останній фактор був визначальним і при виборі потужних станцій: ми впевнені, що з початком офіційних продаж сучасних електромобілів в Україні потреба у точках швидкої зарядки багаторазово збільшиться.

  Про зарядні станції KLO вже відомо сервісу plugshare.com – там можна ознайомитись з відгуками клієнтів. Додамо, що наше обладнання працює з інтерфейсом європейського зразка, але за необхідності клієнтам нададуть перехідники під «розетки» японського стандарту. 

  Довідка

  Турботою про власників електромобілів інновації KLO в енергетиці не обмежуються – компанія однією з перших в Україні почала встановлювати на своїх АЗК сонячні панелі для забезпечення електроживленням та тепловою енергією. Фотоелектричні елементи та геліосистеми дозволяють частково відмовитись від зовнішніх джерел енергії та використовувати менше газу на підігрів води.

  Відповідно дослідження Міжнародного енергетичного агентства IEA, у період з 2015 по 2017 роки кількість електромобілів у світі подвоїлась та перевищила 2 мільйони одиниць. Безперечно, темпи виробництва електромобілів будуть тільки зростати – наразі основною перепоною є їхня висока вартість, втім найближчим часом у ЄС та Китаї будуть введені в експлуатацію декілька найкрупніших заводів з виробництва акумуляторних батарей, внаслідок чого ціна екологічно чистих машин почне поступово зменшуватись і зрівняється з бензиновими та дизельними аналогами вже за 10 років. Як результат, до 2020 року експерти прогнозують як мінімум 9 мільйонів електромобілів, а до 2025 року їх буде від 40 до 70 мільйонів.

  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами