0 800 301 555

Кава від KLO принесла дітям фонду «Таблеточки» 746 929 грн

 • Кава від KLO принесла дітям фонду «Таблеточки» 746 929 грн

  Кава від KLO принесла дітям фонду «Таблеточки» 746 929 грн

  Вже 12 місяців компанія KLO віддає частину прибутку від продажу кави дітям фонду «Таблеточки». Протягом року – з травня 2018 по квітень 2019 – мережа KLO перерахувала на користь благодійного фонду «Таблеточки» 746 929 гривень. І ми не зупиняємось – ініціативу продовжено ще на один рік.

  Нагадаємо, що 25 копійок від прибутку з кожного гарячого напою мережа АЗК KLO направляє у фонд «Таблеточки». Це закриває щомісячну потребу в ліках онкогематологічного дитячого відділення  Київського обласного онкологічного диспансеру, у якому постійно проходять лікування 40 дітей.  

  «Завдяки співробітництву і підтримки KLO діти, які проходять лікування у відділенні Київського обласного онкодиспансеру, отримали життєво необхідні ліки на суму 746 929 грн. І це гарний приклад того, як 25 копійок від однієї людини здатні перетворитись на величезну допомогу, коли до доброї справи долучається багато людей. Ми дуже вдячні кожному, хто замовляв «добрі» напої і підтримував хворих дітей. Віримо, що цього року ще більше людей дізнаються, що допомогти можна так просто, і приєднаються на акції», — говорить засновниця фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко.

   

  «Наша мета – допомогти дітям вилікуватись. Чим більше людей усвідомлюватимуть важливість фінансової підтримки дітей, тим швидше вони одужуватимуть. При цьому ми не хотіли обтяжувати наших клієнтів пропозицією купити додатковий товар, заробіток з якого могли би направити на благодійність. Ми вирішили просто віддати частину свого прибутку від найпопулярнішого, після пального, продукту в нашій мережі. Каву та інші гарячі напої п’ють всі, а отже кожен зможе допомогти, не докладаючи додаткових зусиль. Ви п’єте свою звичну ранкову каву, а ми дякуємо вам та віддаємо частину прибутку дітям», – В’ячеслав Стешенко, співвласник мережі АЗК KLO.

   

  Довідка

  «Таблеточки» – благодійний фонд, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає медикаментами 13 онковідділенням по всій Україні.

  Мережа автозаправних комплексів KLO нараховує 62 АЗК з власними ресторанами, магазинами, кафе, мийками у столичному регіоні. Компаніє є лідером серед операторів паливного ринку у галузі розвитку альтернативних джерел енергії. KLO активно підтримує суспільні організації у питаннях захисту довкілля, розвитку спорту та волонтерських програм.

  Переглянути інші новини
  Зв'язатися з нами